Kullanım Koşulları

Bu sayfa içerisinde Bilgi.net adlı web sitesine ait merak edebileceğiniz tüm kullanım koşulları anlaşılır ve detaylı bir şekilde açıklanmış bulunmaktadır.

İçerikler

Bilgi.net adlı web sitesinde yer alan içeriklerin tamamı yalnızca bilgi amaçlı olup, hiçbir şekilde profesyonel bir tavsiye niteliği taşımamaktadır. Yani tıbbi çerçevede dile getirilmiş olabilecek içeriklerimizi, doktor yardımı olmadan uygulamanız tavsiye edilmemektedir. Bu gibi durumlarda ise ilgili sorumluluk tarafınıza ait olacaktır. Bu gibi durumlar için sorumluluk tarafımıza ait değildir.

Yorumlar

Web sitemizdeki içeriklerin tümü yorumlara açık durumda olup, bu gibi özellikler ile ziyaretçilerin birbirleri ile fikir alışverişinde bulunabilmeleri amaçlanmakta olup, farklı bir amaç söz konusu değildir. Dolayısı ile yorumları bu çerçevede değerlendirmeniz daha sağlıklı olacaktır. Yorumlardaki içeriklerin sorumluluğu yorum sahiplerine aittir. Tarafımız bu yönde sorumluluk kabul etmemektedir.

Kaynak

Web sitemiz üzerinde yayımlanan içeriklerin özgün olmasına özen gösteriyoruz. İhtiyaç duymanız durumunda alıntı da yapabilirsiniz. Alıntı yapmanız durumunda ise, alıntı yaptığınız bağlantı için kaynak göstermeniz daha uygun olacaktır.

İletişim Formu