Kullanım Koşulları

Bu sayfa içerisinde Bilgi.net adlı web sitesine ait merak edebileceğiniz tüm kullanım koşulları anlaşılır ve detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

İçerik

Bilgi.net adlı web sitesinde yer alan içerikler yalnızca bilgi amaçlı olup, hiçbir şekilde profesyonel bir tavsiye niteliği taşımamaktadır. Bu bağlamda, tıbbi çerçevede dile getirilmiş olabilecek içeriklerimizi, doktor yardımı olmadan uygulamanız tavsiye edilmemektedir. Bu gibi durumlarda ise ilgili sorumluluk tarafınıza ait olacaktır. Benzeri durumlar için de herhangi bir şekilde sorumluluk tarafımıza ait değildir.

Bağlantı

Web sitemizdeki içeriklere, ilgisi olan dış bağlantılar eklenebilmektedir. Ancak bu dış bağlantılardaki içeriklerden tarafımız kesinlikle sorumlu değildir. İçeriklerimizde atıfta bulunma çerçevesinde paylaşılan dış bağlantılar ile ilgili herhangi bir sorumluluğu kabul etmemekteyiz.

Kaynak

Web sitemiz üzerinde yayımlanan içeriklerin özgün olmasına özen gösteriyoruz. İhtiyaç duymanız durumunda alıntı da yapabilirsiniz. Alıntı yapmanız durumunda ise, alıntı yaptığınız bağlantı için kaynak göstermeniz daha uygun olacaktır. İlginiz için teşekkürler.

İletişim Formu